PREMİUM DOMAİNLER

Hakkımızda

Hakkımızda
851 Son Güncelleme: 02.04.2020 21:11
2001'den bu yana, satış ekibimiz, sektörde eşsiz olan kalite, marka yaratma ve güvene vurgu yaparak, diğer tüm sitelerden daha fazla alıntı adı vermiş, tavsiye vermiş ve satmıştır.

Hakkımızda

2001'den bu yana, satış ekibimiz, sektörde eşsiz olan kalite, marka yaratma ve güvene vurgu yaparak, diğer tüm sitelerden daha fazla alıntı adı vermiş, tavsiye vermiş ve satmıştır.

https://cihansemiz.com (Kaliteli isim Pazar Alanı  dünyanın en büyük alan adı brokerlerinden biridir ve rakipsiz ikinci bir şöhrete sahiptir, referanslarımız sayfasına bir göz atın. Etki alanı brokerliği uzmanları, biz de etki alanı ile ilgili bir dizi hizmet sunuyoruz. Alan adı kaydından web sitenize iş getirmeye kadar, https://cihansemiz.com (Kaliteli isim Pazar Alanı  size bir çözüm sunuyor. Satılık tamamen aranabilir bir alan adı veritabanımız var, ancak aradığınız alanı bulamazsanız, lütfen daha geniş bir arama yapabilmemiz için lütfen bize bildirin. Sadece adınızın uygun olup olmadığını görmek istiyorsanız, lütfen kullanılabilirliği kontrol edebileceğiniz alan adı kayıt sayfamızı ziyaret edin. Ayrıca, kişisel hizmet ve desteğe inandığımızı ve otomatik bir hizmete inandığımızı bilmenizi isteriz, bu nedenle herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa lütfen telefonla veya e-posta ile bize çekinmeyin.

https://cihansemiz.com (Kaliteli isim Pazar Alanı  olarak size yalnızca piyasaya hazır en kaliteli alan adlarını sunmak için çalışıyoruz. İster şirketiniz için yeni bir sitede çalışıyor olun, ister yenilikçi bir net başlangıç ​​oluşturun, kişisel ilgi, güvenilirlik ve desteğe olan toplam taahhüdümüz ve binlerce birinci sınıfla oluşturduğumuz itibar ile sizin için doğru isme sahibiz dünya çapında müşteriler.

Premium alan adınızı bulduktan sonra, "Teklif Yap" veya "Bize ulaşın". Bu sayfaları tıklarsanız, e-postayla fiyat teklifi almak için basit bir form doldurmanız gerekir.

Politikamız: Başkalarının yasal haklarına saygı göstermek https://cihansemiz.com (Kaliteli isim Pazar Alanı) politikasıdır. https://cihansemiz.com (Kaliteli isim Pazar Alanı) aracılığıyla sağlanan alan adlarının, satışa sunulan belirli bir alan adının tescilli bir ticari markaya veya hizmet markasına benzediğini araştırmamızı olanaksız hale getirdiğimiz için üzgünüz. Alıcılara, durumlarına uygun olabilecek araştırmaları yapmalarını tavsiye ediyoruz.

https://cihansemiz.com (Kaliteli isim Pazar Alanı), alan adlarının kaydedilmesi ve kullanılmasıyla ilgili yürürlükteki tüm yasalara uymaya çalışmaktadır. Ayrıca, etki alanı adı kayıtları için ICANN tarafından belirlenen politikalara uyuyoruz.Alan Adı Yatırımı

Alan adları, ilk halka arzları (halka arz) olan stoklara benzer ve daha sonra farklı (genellikle daha büyük) fiyatlarla ikincil piyasalarda satılabilir. Önemli bir sondaj Internet adının IPO'suna (kayıt) girmek, bir adı sürekli olarak değeri artabilecek düşük bir fiyata güvence altına almak için en iyi yöntemdir. Ne yazık ki, en iyi isimler çoktan kayboldu, bu nedenle kayıtlı yeni alan adlarının çoğunun değerlerinde dramatik artışlar olması olası değildir. Neyse ki, birçok isim ikincil pazarlar aracılığıyla satın alınabilir.

https://cihansemiz.com (Kaliteli isim Pazar Alanı ’ dünyanın kullanılmayan en iyi İnternet adları için ikincil bir alan adı pazarına sahiptir. Çoğunlukla, pazarımızdaki isimlerin maliyetleri, başka yerlerde sunulan benzer isimlerden çok daha düşüktür. Bir şirket veya birey, yeni bir iş kurmak, mevcut bir işletme için kullanmak veya adın https://cihansemiz.com'dan daha değerli olduğunu (veya olacağını) düşünmek için aracılığımızda satışa sunulan bir alan adı satın almak isteyebilir .com'un teklif edilen fiyatı.
Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, birçok alan adı yüz binlerce dolar, birkaç alan milyonlarca dolar sattı. Şirketler, iyi bir alan adının kalıcı marka bilinci oluşturma değerini tanımaya devam ettiğinden, en iyi .COM ve .NET alan adlarının giderek daha az ve daha az kullanılabilir hale geldikçe sürekli olarak değerlerinin artacağına inanıyoruz.

Bizim tahminimize göre, önde gelen sondaj Internet marka isimlerini kalıcı olarak kontrol etmek için birkaç bin dolar yatırım yapmak çok iyi bir anlaşma. Erteleme, rakiplerinizin sizi en çok sevdiğiniz alanlara çarpma riskini artıracaktır. Ayrıca, azalan kullanılabilirlik ve artan talep nedeniyle favori adlarınızın fiyatları artacaktır.

Bizler, Sizler için Çevrimiçi Olmayı Kolaylaştırıyoruz!


Cihan Semiz - Çevrimiçi Olmayı Kolaylaştırıyoruz!

Cihan Semiz

Cihan Semiz

Domain Broker / Kurucu

Bize Yazın Whatsapp

Ödeme Yöntemleri