Domain Satın Almak Çok Önemlidir!

Listing: Blogs
Domain Satın Almak Çok Önemlidir!
571 Last Update: 04-08-2020 13:07
Domain satın almak inanın dünyanın en önemli etkenlerden biridir, eğer bir işletme sahibi iseniz, veya yeni başlayacak bireysel , kurumsal iseniz mutlaka olması gerekenlerdendir, Domain alan adı,

Domain satın almak için bir çok farklı neden vardır. Bireysel web projenizi yayınlamak, domain yatırımcılığı yapmak, iş yeriniz için internet sitesi açmak, blog açmak ya da işletmeniz adına kurumsal mail hizmeti kullanmak için domain (alan adı) satın alınabilir. 

İşletmenize özel bir alan adı kayıt ederek, sahip olabileceğiniz avantajları sizler için derledik;

1- İşinize Özel Tanıtım Sitesi Açmak

Sektörünüzdeki rekabet artarken ve kullanıcılar için farklı mağaza alternatifleri oluşurken, siz de daha fazla satış yapabilmek ve gelirinizi arttırabilmeniz için harika bir alan adı kayıt edebilir, ürün ve hizmetlerinizi yayınlayacağınız bir firma tanıtım sitesi açabilirsiniz.

Domain satın alma işleminin ardından, web sitenizi yayına alarak daha fazla mağaza ziyareti alabilir ve satış yapabilirsiniz.

2- Kurumsal Mail Adresleri Açabilirsiniz

Firmanız için yapacağınız mail gönderimlerinde, gmail, hotmail gibi kurumsal olmayan, ücretsiz mail uzantıları yerine cihan@cihansemiz.com gibi daha kurumsal bir mail adresi ile gönderim yapabilir ve markanızın imajını arttırabilirsiniz. İşletmenize özel mail hesabı açmak ve ticari yazışmalarınızda marka prestijinizi arttırmak için domain tescil edebilirsiniz.

3- Kurumsal Kimlik Çalışmalarınızı Güçlendirin

Kurumsal kimlik çalışmaları, firmanın müşterilerine ve ticari ilişkilerde bulunduğu diğer firmalara karşı imajını ve prestjini arttıran önemli bir çalışmadır. Firmanızda kullanılan tüm iletişim meteryalleri birbirlerini bütünleyici renk, iletişim dili, motto, ve tasarıma sahip olmalıdır. Kurumsal kimlik çalışmalarının en önemlileri arasında web sitesi gelmektedir. 

Siz de kurumsal kimlik çalışmalarınızı güçlendirmek için kısa ve akılda kalıcı harika bir alan adı satın alın


POPULAR BLOGS

Domain Terimleri Blogs

Domain Terimleri

550 04-06-2020 17:00
Domain Yatırımcılığı Nedir? Blogs

Domain Yatırımcılığı Nedir?

501 04-08-2020 13:00

Payments Accepted